25 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Narodowa Gala Boksu.

Narodowa Gala Boksu (fot. org.)Narodowa Gala Boksu (fot. org.)

To największa w historii impreza pięściarska w Polsce. Mamy dla was zaproszenia na to wydarzenie!

Gala jest organizowana z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W trackie tego historycznego wydarzenia zaprezentują się najbardziej znani polscy bokserzy: Artur Szpilka, Izu Ugonoh, Mariusz Wach, Ewa Piątkowska, Rafał Jackiewicz, a także pomysłodawca wydarzenia – Marcin Najman oraz wielu innych zawodników. W sumie będzie 12 walk.

Wszystkie pojedynki będzie można zobaczyć w TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport – 25 maja od godz. 18:05. Transmisja w Jedynce, podczas której zostaną pokazane trzy najważniejsze walki wieczoru, rozpocznie się o godz. 22:45. Jednym z prowadzących galę będzie najsłynniejszy „ring announcer” na świecie – Michael Buffer. W trakcie wydarzenia wystąpią jeszcze między innymi: Edyta Górniak, Kombi i Liroy.

Boks jest od zawsze jednym z polskich sportów narodowych. Nabycie licencji do Narodowej Gali Boksu jest uzupełnieniem oferty bokserskiej Telewizji Polskiej. TVP Sport posiada już bowiem umowę z Polskim Związkiem Bokserskim na najważniejsze turnieje boksu olimpijskiego w naszym kraju: mistrzostwa Polski, Memoriał Feliksa Stamma, Memoriał Leszka Drogosza i mecze międzypaństwowe reprezentacji Polski. Niedawno Telewizja Polska podpisała także umowę z grupa KnockOut Boxing Promotions: będzie obowiązywać do końca 2021 roku a w tym czasie na antenach TVP będzie można zobaczyć 32 gale bokserskie: zarówno z udziałem polskich zawodników, jak i tych najbardziej znanych bokserów zagranicznych.

BILETY na Narodową Galę Boksu można kupić m.in. TUTAJ!

 

Zwycięzcy:

Beata H. z Bytomia
Tatiana P. ze Starachowic

GRATULUJEMY!

W związku z niedopełnieniem przez pozostałych uczestników warunków konkursu (brak wymaganych danych, brak załączników, itd.) przyznaliśmy tylko dwa bilety.

 

CO TRZEBA ZROBIĆ, BY SIĘGNĄĆ PO ZAPROSZENIA

Wykonaj zdanie:

Pokaż nam jaki uprawisz sport i ewentualnie w jakim miejscu. Możesz też napisać co robisz, aby być "zdrowym"!
Czekamy na zdjęcia, filmy (do 10 MB lub linki, np. z YT) i/lub opisy.

ZASKOCZ NAS SWOIM POMYSŁEM!

Odpowiedzi wysyłajcie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Warto polubić Kronika24.pl

To dodatkowy punkt więcej przy wyborze odpowiedzi przez jury.

 

Do wygrania są 4 pojedyncze bilety.

Swoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania (tylko miejscowość) oraz numer telefonu (temat maila:"Narodowa Gala Boksu") wyślij na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konkurs trwa do 20 maja 2018 r., do godz. 23:59. Po zakończeniu konkursu do 22 maja, zwycięzcy otrzymają mailowo informację o wygranych zaproszeniach i sposobie ich odbioru.

 

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU! BĘDZIESZ NA BIEŻĄCO NIE TYLKO Z KONKURSAMI!!!

*) Uczestnik konkursu akceptuje poniższy regulamin.

Link do regulaminu.

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!